Лабораторії-партнери

UNILAB

Читати далі

 

diameb

Читати далі

 

МЦ Salutas

Передові медичні технології, професіоналізм у поєднанні з своєчасністю надання послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта – це філософія Салютас. У центрі уваги завжди є людина. Ми дбаємо про Ваше здоров`я.

Читати далі

 

Пріма МЕД

Медичний центр «Пріма МЕД» був заснований у 1996 році, і за більше як 25-ть років діяльності став одним із лідерів галузі. Організовуючи нашу роботу, ми керуємось основними принципами:

  • Точність результатів аналізів та сучасна діагностика
  • Якість медичних послуг
  • Професійний підхід
  • Зручне та оперативне обслуговування

Читати далі

 

Дніпролаб

Діагностичний центр Дніпролаб вже більше 15 років займає топові позиції серед медичних центрів м. Києва. Клієнт орієнтованість та високий рівень сервісу – ключова якість центру.

Читати далі

 

KMK lab

Наша діагностична лабораторія – це лабораторія технологій сучасного рівня, що виконує великий спектр досліджень.

Читати далі

 

Limbach Gruppe

Лімбах Групп – найбільша лабораторна мережа Німеччини. Лабораторії відповідають всім передовим європейським стандартам. Біоматеріалу доставляється авіатранспортом 4 рази на тиждень.

Читати далі

 

Біолаб Діагностик

Медична лабораторія Біолаб Діагностик почала свою роботу у 2021 році та виконує більшість найрозповсюдженіших аналізів.

Читати далі

 

ІММД

Лабораторія Інститут Медичної Молекулярної Діагностики спеціалізуються на рідкісних лабораторних дослідженнях та є частиною німецької лабораторної мережі.

Читати далі

 

Київська ОКЛ

Лабораторія Київської обласної клінічної лікарні не зважаючи на статус державної, використовує ТОП-обладнання, має чітку систему менеджменту якості та професійну команду.

Читати далі

 

ХелсіЛаб

ХелсіЛаб – лабораторія з сучасним лабораторним обладнанням та високою пропускною здатністю, що обслуговує корпоративний сегмент, медичні центри та організації.

Читати далі