Limbach Gruppe

Лімбах Групп – найбільша лабораторна мережа Німеччини. Лабораторії відповідають всім передовим європейським стандартам. Біоматеріалу доставляється авіатранспортом 4 рази на тиждень.

 


Limbach Gruppe – це найбільша мережа лабораторій у Німеччині. Її історія почалась у 1979 році з лабораторії в Хайдельберзі, яку заснував доктор медичних наук Ганс Якоб Лімбах. На сьогоднішній день в результаті злиття тридцяти незалежних лабораторій Limbach Gruppe є однією з найбільших мереж лабораторій у Європі.

Оперативність

Завдяки широкій мережі окремих лабораторій по всій Німмечині, налагодженій логістичній і лабораторній інформаційній системі, ми забезпечуємо швидке
проведення досліджень та доступ до результатів аналізів.

Доступність

Лабораторія Др. Лімбаха надає підтримку пацієнтам, лікарям, клінікам, лікарням, дослідницьким установам та іншим закладам, які потребують проведення діагностичних досліджень.

Німецька якість

Більше 5000 співробітників, німецьке передове обладнання, інноваційні методи проведення досліджень гарантують Вам відмінну якість та достовірність результатів аналізів і діагностики.

Спеціалізована медична експертиза

В лабораторіях Limbach Gruppe працює понад 300 лікарів та фахівців зі знаннями від базової діагностики до вузькоспеціалізованих напрямків: лабораторна медицина, епідеміологія інфекційних хвороб, трансфузійна медицина, генетика людини та інші вузькоспеціалізовані напрямки.