Переваги забору вдома

Безсумнівно, потреба «здати аналізи» за період з початку коронавірусної пандемії не лише збільшилася у рази, а й загострилася, причому не лише в контексті чинника терміновості, а й безпеки, що в свою чергу, збільшило попит на забір крові у домашніх умовах.

Значна кількість пацієнтів, фактично, продовжують не лише зайвий раз ризикувати своїм здоров’ям простоюючи у чергах під пунктами лабораторій, а й змушені переживати значний психологічний та фізичний дискомфорт.

Тому ми створили для тебе унікальний сервіс Lab24, який є альтернативою походів у пункти заборів лабораторій та дозволяє проводити забір біоматеріалу на аналізи у домашніх умовах за допомогою команди кваліфікованих мед. сестер та ефективної системи логістики.

 

Переваги для тебе:

 

Безпека. Під час забору вдома, ти не контактуєш ні з ким окрім наших медичних сестер, які приділяють особливу увагу епідеміологічній безпеці. Максимальна більшість елементів забору та спец. одяг – одноразові.

Швидкість та комфорт. Наші медичні сестри завжди десь поруч. Тому готові прибути на виклик вже за декілька годин після звернення. Оскільки сам візит триває біля 15 хвили, це займає набагато менше твого часу ніж відвідування навіть найближчого пункту забору.

Якість. Ми використовуємо лише найсучасніші системи забору та транспортування, адже глибоко переконані в тому що якість лабораторного дослідження починається саме з цього. Якщо ж якість біоматеріалу не влаштує лабораторію, ми готові за власний рахунок здійснити повторний візит для перезабору.

 

Варто лише один раз спробувати забір вдома, для того, щоб на собі відчути всі переваги такого формату перед візитами в заклади.