МЦ Salutas

Передові медичні технології, професіоналізм у поєднанні з своєчасністю надання послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта – це філософія Салютас. У центрі уваги завжди є людина. Ми дбаємо про Ваше здоров`я.

 


Чому своє здоров’я Ви можете довірити лікарям медичного центру Salutas:

  1. У нас працюють професіонали – тож Ви отримаєте медичну послугу найвищого рівня.
  2. Ми цінуємо Ваш час тому за попереднім записом лікар зустріне Вас у визначену годину.
  3. Відповідальність – ми не призначаємо численних, часто не потрібних досліджень, тож стосовно кожного призначеного дослідження/обстеження Ви отримаєте детальне обгрунтування мети призначення.
  4. Поліфункціональність – завдяки лікарям різних спеціальностей, які працюють в клініці Вам не доведеться витрачати додатковий час та шукати лікаря. Консультацію суміжного спеціаліста Ви зможете отримати в межах клініки.
  5. Тут Ви отримаєте чек про оплату наданих Вам послуг, що є документом, котрий засвідчує відповідальність нашої установи за надані Вам послуги.
  6. Ми є відкритими до наших пацієнтів, тож вся необхідна інформація про лікарів, спектр послуг клініки та їх вартість є доступними на сайті клініки Також у нас діє постійна система знижок.
  7. Безпека понад усе – молодший медичний персонал клініки проходить спеціальний інструктаж стосовно правил прибирання приміщення, застосування спеціальних дезрозчинів для підтримки чистоти в клініці.
  8. Міжнародна співпраця – медичний центр Salutas, завдяки налагодженим контактам із різними закладами охорони здоров’я за межами України, надає при необхідності скерування з метою лікування у клініках Європи.

Нашою метою є допомогти кожному незалежно від його проблем зі здоров’ям, соціального та матеріального статусу. Звертайтеся, раді будемо Вам допомогти.