KMK lab

Наша діагностична лабораторія – це лабораторія технологій сучасного рівня, що виконує великий спектр досліджень.

 


       У будь-якому віці кожен з нас повинен дбати про своє здоров’я. При цьому важливо пам’ятати, що турбота про здоров’я – це не тільки лікування, але перш за все профілактика захворювань. Відомо, що попередити захворювання легше, ніж лікувати, і для цього достатньо регулярно проходити профілактичні огляди, важливою складовою яких є проведення лабораторних досліджень.

       Лабораторна діагностика – невід’ємна частина сучасної медицини, без якої неможлива  повноцінна лікарська допомога

       Наша діагностична лабораторія – це лабораторія технологій сучасного рівня, що виконує великий спектр досліджень: біохімічні, імунологічні, гематологічні, дослідження системи гемостазу, ПЛР-дослідження, дослідження сечі.

      Наша лабораторія відповідає всім стандартам якості та укомплектована високоточним обладнанням.

      Завдяки новітньому високотехнологічному устаткуванню і реактивам, забезпечується отримання якісних і максимально інформативних даних про процеси, що відбуваються в організмі людини . Це дозволяє  об’єктивно оцінити життєдіяльність як усього організму в цілому, так і окремих його органів. Отримані дані, а головне, їх динаміка, дозволять лікарю  скласти для вас дійсно індивідуальну програму збереження та зміцнення здоров’я, а також своєчасно розпочати лікування у разі потреби.