Пріма МЕД

Медичний центр «Пріма МЕД» був заснований у 1996 році, і за більше як 25-ть років діяльності став одним із лідерів галузі. Організовуючи нашу роботу, ми керуємось основними принципами:

  • Точність результатів аналізів та сучасна діагностика
  • Якість медичних послуг
  • Професійний підхід
  • Зручне та оперативне обслуговування

 


Медичний центр «Пріма МЕД» був заснований у 1996 році, і за більше як 25-ть років діяльності став одним із лідерів галузі та продовжує свою роботу над  модернізацією медичної лабораторії. Організовуючи нашу роботу, ми керуємось основними принципами:

Точність результатів аналізів та сучасна діагностика

«Пріма МЕД» працює за найсучаснішими стандартами медицини та використовує обладнання останнього покоління світового класу. Усі дослідження в лабораторії проводяться на сучасному автоматичному та напівавтоматичному обладнанні, що дає можливість пацієнту швидко отримати результат та виключає людський фактор лабораторної помилки. А лабораторія, яка знаходиться саме в Івано-Франківську, є запорукою вчасного дослідження біологічного матеріалу, що забезпечує високу точність лабораторної діагностики.

Якість медичних послуг

Підтверджено великою кількістю сертифікатів «Міжлабораторного контролю якості МОЗ України».

Професійний підхід

Толерантність, конфіденційність, ефективність, безпека, індивідуальний підхід до кожного пацієнта — пріоритети нашої роботи. Лікарі та лаборанти, які практикують у «Пріма МЕД», є спеціалістами вищої кваліфікації. Постійний розвиток та вдосконалення в сфері послуг медичних лабораторій — найголовніші цілі кожного.