ІММД

Лабораторія Інститут Медичної Молекулярної Діагностики спеціалізуються на рідкісних лабораторних дослідженнях та є частиною німецької лабораторної мережі.

 


IMMD є унікальною лабораторією, що об’єднує у своїй діяльності широкий спектр генетичних діагностичних рішень! Наша команда складається з висококваліфікованих та досвідчених фахівців, які виконують генетичні дослідження із застосуванням найсучасніших високотехнологічних підходів. Наша мета – вчасно забезпечити Вас достовірним діагнозом для прийняття правильного терапевтичного рішення.

Ми застосовуємо низку методів, таких як ПЛР/ПЛР в реальному часі, секвенування ДНК наступного покоління (NGS), а також FISH-аналіз та традиційне цитогенетичне каріотипування для охоплення широкого спектру клінічних потреб, пов’язаних із виявленням захворювань, пов’язаних із генетичними порушеннями.

ІММД виконує генетичні тести для діагностики спадкових та набутих захворювань, зокрема розладів розвитку дитини, порушень репродуктивної системи, крові, метаболічних, серцево-судинних, неврологічних, інфекційних захворювань, а також діагностики пухлин та багатьох інших.

IMMD пропонує повний діагностичний пакет пренатального та постнатального досліджень, включаючи хромосомний аналіз, швидкий тест FISH на анеуплоїдії 13,18,21, X, Y хромосом, пренатальний генетичний скринінг (PGS NGS), FISH для мікроделеційних синдромів, панелі NGS та NIPT (неінвазивний пренатальний тест).

На підставі значного діагностичного досвіду наш цитогенетичний підрозділ забезпечує точне та швидке виявлення гематологічних захворювань, включаючи АМЛ, ХМЛ, мієлодиспластичні синдроми, мієлопроліферативні захворювання, ХЛЛ, множинну мієлому, ГЛЛ та лімфоми за допомогою цитогенетичних/FISH-методів та NGS.

ІММД має досвід роботи у забезпеченні фармакологічних клінічних досліджень та біобанкінгу. Наш in vitro підрозділ добре забезпечений для організації виділення зразків тканин та клітин людини, зокрема мононуклеарів, а також ДНК, РНК, мРНК тощо.