Про сервіс

Lab24 – будь-які аналізи там де тобі зручно.

Здавати аналізи вдома безумовно комфортніше ніж витрачати дорогоцінний час, щоб дістатися лабораторії та чекати в черзі.

Проте, лабораторіям, складно організувати даний процес, враховуючи шалений потік клієнтів у відділення. А виділите медичних сестер, що поїдуть на виклик, дорого і тому ціна на виклик спеціаліста «кусається».

Ми вирішили виправити цю ситуацію і дати можливість тобі здавати аналізи вдома з економією. А ми доставимо матеріал в ту лабораторію-партнера, яку ти обрав на сайті Lab24. Навіть, якщо ти обрав три лабораторії, ми доставимо матеріал, а для тебе це буде єдина вартість виклику медичної сестри.

Знаходь аналізи.

Так склалось що аналізи мають багато назв та варіацій, тому знайти необхідний буває не просто. Для твоєї зручності ми зібрали інформацію про ТОП500 лабораторних досліджень на одному сайті та створили розумний пошук, що дозволяє знаходити аналізи не тільки за назвою, а й за синонімами, «народними іменами», міжнародним кодуванням та діагнозами.

Ми постійно вдосконалюємо наш розумний пошук, він вже може багато, проте якщо все ж таки не вдалось щось знайти, та можеш скористатись каталогом досліджень, або ще легше, просто напиши нам перелік необхідних тобі досліджень через швидке оформлення або онлайн чат. Наші лабораторні експерти оперативно опрацюють твоє звернення та підберуть підходящі дослідження разом з інформацією про них.

Вся необхідна тобі  інформація про аналізи тепер легко доступна в одному місці. Зрозумілою мовою, коротко та лаконічно.

 

 

Обирай лабораторії.

 

Обирай серед більшої кількості лабораторії.

Лабораторний ринок більший ніж тобі про нього відомо, адже не всі лабораторії ведуть активну рекламу. Окрім приватних лабораторій зі спеціалізованими пунктами забору по місту, також є лабораторії які обслуговують медичні заклади, державні лабораторії та лабораторії за кордоном.

Заощаджуй на аналізах в державних лабораторіях.

Існує багато стереотипів про державні лабораторії. Проте, серед них є і такі які мало чим поступаються в технічному оснащенні чи питаннях якості від приватних. Ми підбирали для тебе лише надійні державні медичні лабораторії, які були перевірені нашими експертами із середини. Здебільшого вони виконують менший перелік досліджень, проте це дозволить тобі  суттєво заощадети.

Замовляй аналізи в Німеччині за українськими цінами.

Стираємо кордони лабораторної діагностики! Тепер в тебе є доступ до медичних лабораторій Німеччини не виходячи з дому, за цінами які приємно дивують. На сьогодні термін виконання таких досліджень від 2 до 5 днів, так як відправка авіатранспортом відбувається 4 рази на тиждень. Проте, ми працюємо над його скороченням. 

Унікальна можливість!

З нами ти вперше можеш зробити одне замовлення відразу в різні лабораторії. Більше не потрібно шукати одну лабораторію в якій є всі необхідні дослідження.    

Здавай вдома.

 

Більше ніяких черг. Не потрібно нікуди ходити. Наші медичні сестри завжди десь неподалік і можуть прибути на виклик до дому чи офісу в зручний для тебе час. З собою вони завжди мають все необхідне для професійного та безпечного забору біоматеріалу. Візит медсестри не вплине на твої плани, адже він займає всього біля 15 хвилин.

Про решту, подбаємо ми..

Забір біоматеріалу, умови транспортування, логістика, отримання результатів, консультації з лабораторними експертами – над цим щоденно працює команда професіоналів, закоханих в свою справу, щоб дати тобі максимальну якість результатів та при цьому комфорту. Як це працює?

Над сервісом працюють команди:

 

Liki24 –  творці сервісу, який допомагає сотням тисяч користувачів зручно отримувати товари з аптек.

Експерти з логістики та маркетингу.

TerraLab – консалтинговий та ІТ-партнер для сотень українських лабораторій.

Експерти з лабораторної діагностики та менеджменту процесів.

Lab24 – комфортна діагностика, для високої якості життя!