Здати тест для зняття із самоізоляції Дій вдома

Оберіть мету тестування:

Оберіть найкращу пропозицію

Спочатку

FAQ

Як записатися на тестування

Щоб здати тест на коронавірус ви можете викликати медсестру додому (в офіс) або відвідати пункт забору аналізів наших лабораторій.
Записатися ви можете декількома способами:

  • оформити замовлення на аналізи на сайті
  • зателефонувати нам за тел. +38 067 579 2401 
  • написати нам у Telegram або Viber
 
Як відбувається забір біоматеріалу пацієнта

Забір матеріалу для виконання ПЛР-тесту на коронавірус та експрес тесту на антиген до ковіду проводиться методом зішкрібу (мазок) зі слизової оболонки носоглотки та ротової порожнини. Мазок береться за допомогою пластикового зонду з тампоном. Маніпуляція із забору матеріалу триває лише 10-15 секунд.

Для тесту на антітіла до коронавірусу та інших аналізів виконується забір крові з вени за допомогою спеціальної одноразової системи, в яку входить голка і пробірка (вакутайнер). Взяття крові проводиться з порушенням цілісності шкіряного покриву. Для уникнення утворення гематоми після взяття крові, необхідно притиснути місце уколу на 5 хв.

Як забезпечується захист пацієнтів від інфекції під час виконання тестів

Безпека – це ключова перевага при здачі аналізів вдома. Пацієнти не наражаються на ризик підхопити інфекцію при контакті з хворими в пункті забору аналізів або під час перебування у громадському транспорті по дорозі до лабораторії.

Медсестри LAB24 для кожного візиту використовують одноразові комплекти засобів індивідуального захисту, що відповідає вимогам статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Коли будуть готові результати аналізів

Терміни виконання аналізів.

Терміни лабораторного дослідження вказані в умовах кожного тесту. Ці терміни відрізняються в різних лабораторіях і залежать від дня забору, часу забору та тривалості самого дослідження.

Термін виконання ПЛР-тесту до коронавірус.

Час від моменту забору мазка до отримання результату може становити від 6 годин до 24 годин і більше. Якщо ви бажаєте отримати результат в день здачі тесту вам варто викликати медсестру не пізніш як на 12:00 та обрати лабораторію ХелсіЛаб. Майте на увазі, що в період сплеску захворюваності, особливо, коли Київ знаходиться в помаранчевій або червоній зоні видача результатів тесту може статися на кілька годин пізніше. У термінових випадках рекомендуємо вам залишити адресу електронної пошти, куди направляються готові результати в першу чергу.

Термін виконання експрес-тесту Антиген до COVID-19.

Дізнатися статус тесту – позитивний чи негативний можна вже через 10 хвилин після забору – про це вкаже індикатор на тесті. Офіційний висновок лабораторії про наявність вірусу прийде на електронну пошту протягом 3-4 годин.

Як можна отримати результати тесту в електронному вигляді

Отримати результати аналізів в електронному вигляді можна на email і в месенджери.

Лабораторія автоматично відправляє результати на пошту, якщо її адреса вказана при здачі тесту. Додатково, Служба турботи LAB24 відправляє результати аналізів в обраний пацієнтом месенджер – Вайбер, телеграм, Вотсап. Режим роботи Служби турботи 8:00 – 21:00 7 днів на тиждень.

Як отримати результати в паперовому вигляді з мокрою печаткою

Як правило, документ з результатами, який ви отримаєте на email, підходить для пред’явлення в будь-яких інстанціях. Бланк результатів завжди містить QR код, який використовують для ідентифікації. Для цього достатньо показати QR-код на екрані смартфона або на роздрукованій копії.
У випадках, коли вам потрібні результати в паперовому вигляді з мокрою печаткою, ви можете отримати його в офісах лабораторії.

Результати ПЛР-тесту і антиген-тесту можна також отримати в аеропорту Бориспіль, Термінал Д. 2-й поверх (цілодобово, без вихідних). Для отримання результатів необхідно пред’явити паспорт громадянина України або закордонний паспорт особи, яка пройшла тестування.

Є питання? 
Отримайте відповіді від помічників зі Служби Турботи:

 

Види тестування на СOVID-19

ПЛР Тестування. Взяття біоматеріалу за допомогою зішкрібу зі слизової оболонки.

Тестування методом ПЛР – молекулярна діагностика, яка визначає наявність або відсутність РНК коронавірусу. Для визначення РНК як. беруть мазок зі слизової носоглотки. Подібний аналіз є експрес-діагностикою на визначення РНК коронавірусної інфекції, який можна здати прямо на прийомі у лікаря. Тест показує, чи заражена людина в момент взяття мазка і в основному застосовується при виписці пацієнта, який перехворів на COVID-19.

ІФА тестування. Взяття сироватки крові з вени.

Імуноферментний аналіз крові є тестом на антитіла і має більшу інформативність, оскільки показує перебіг хвороби на поточний момент і дає інформацію про те, що людина перехворіла на COVID-19 протягом приблизно двох місяців. Достовірної інформації про те, скільки часу антитіла дають захист від повторного зараження коронірусом, поки немає. Тестів на антитіла є 5 видів, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Для аналізу на імуноглобуліни беруть кров із вени або з пальця. За основні показники беруть IgM та IgG, рідше використовують IgA.

Таким чином, аналіз крові на антитіла (імуноглобулін) до коронавірусу SARS CoV-2 підійде тим, хто підозрює, що перехворів у легкій формі або безсимптомно, а також тим, хто хоче стати донором імунної сироватки, для хворих на COVID-19 у тяжкій формі. Мазок на визначення РНК коронавірусної інфекції методом ПЛР підходить, коли людина захворіла на гостру респіраторну інфекцію і впевнена, що раніше не хворіла на Ковіда.

    Отримати допомогу

    Виникли труднощі з вибором? Необхідна консультація? Залиш контакти і кваліфікований фахівець з радістю допоможе тобі з вибором.